YASAL UYARI

Bu web sitesi/blogta yer alan tüm içerikler, genel bilgi, tavsiye ve bilgi verme amacıyla yazılmıştır. Bu içerik ve bilgiler kesinlikte hastalık tanısı koyma ya da tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Uyku Danışmanı, bilgilendirme ve blog yazılarını tamamıyla iyi niyeti ile oluşturmuştur.

Uyku Danışmanı tıbbi personel değildir. Vermiş olduğu hizmet sadece bir danışmanlık hizmetidir. Bu nedenle, tıbbi herhangi bir tavsiyede bulunulması söz konusu değildir. Bu sitenin amacı, bilgi ve tavsiye paylaşımıdır. Sizin ya da çocuğunuzun sağlığı ile ilgili her konuda Tıp Doktoruna veya Pedagoga danışmanız gerekmektedir. Acil durumlar halinde de bir sağlık merkezinin Acil Servis bölümüne müracaat edilmelidir.

Eğitime başlamaya karar vermeniz halinde, öncelikle çocuğunuzun doktoruna durumu anlatmalı ve eğitim için herhangi bir tıbbi rahatsızlığı bulunmadığına dair yazılı onay almalısınız. Eğitime başlamadan önce bunu danışmanınıza iletmelisiniz.

Her bebek, çocuk veya gebenin durumu kendine özel olmakla birlikte, birbirinden farklı nitelik taşımaktadırlar. Bu nedenle, uygulanacak yöntemlerde sonuçlar farklılık gösterebilir ve kesin sonuç taahhüdünde bulunulmamaktadır.

Minikuykucular.com web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yıkıcı, nefret içerikli söylemler, küfür, siyasi veya uygunsuz yorumlar silinecek ve kesinlikle paylaşılmayacaktır. Bu tarz yorumlarda bulunan, kişilerin hak ve sınırlarını zorlayıcı nitelikte söylemlerde bulunan kişiler için Uyku Danışmanı yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıdaki tüm hususları kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

 

GİZLİLİK

Minikuykucular.com web sitesinde yer alan her türlü içerik, makale, yazı ve görsellerin hakları Bilge Deveci’ye aittir. Sitede alan görsellerin ve metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır. Tavsiye ve bilgi verme amacıyla yazılmış olan tüm makaleler ve ücretli danışmanlık kapsamında danışan aileyle paylaşılan tüm bilgi, belge ve materyallerin doğrudan ya da dolaylı şekilde kopyalanması ve üçüncü şahıslarla paylaşması kesinlikle yasaktır.

Danışan ailelerden doldurmaları istenen “Bilgi Edinme Formu” ve “Uyku Günlükleri” uyku sorununda resmin bütününü görmeye yönelik, kaliteli hizmet vermek ve kurulan iletişimin sağlıklı olması amacıyla talep edilmektedir. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamakta ve güvenli altyapı ile saklanmaktadır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıdaki tüm hususları kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Annelerimiz Diyor Ki